Hakkımızda

 DENİZ BRANDA

        Deniz Branda, Fethiye de 2003 yılında açılmış günümüze kadar gerek yaptığı işlerden gerekse müşteri memnuniyetinden taviz vermeden hizmetini sürdürmeye devam etmektedir. 

        Fethiye – Kaş- Kalkan-Göcek- Hisarönü- Ölüdeniz bölgelerinde yaptığımız tüm işler müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak firmamızın referansı olmuştur. Dikim, montaj atölyemizde işinin ehli personelimiz ve gezici montaj ve ölçüm ekibimizle 7/24 hizmetinizdeyiz. Firmamızın siz müşterilerimizden gelen talepleri yerine getirmedeki ana prensibimiz işi alıp ölçümünü ve montajını yapıp söz verdiğimiz tarihte teslim etmektir.

Deniz Branda; Branda, Çadır, Tente ve daha bir çok konuda döşeme üzerine faaliyet göstermektedir.

         Firmamızda her türlü işyerleri (restaurant, teras, bankon) kapatma branda,yat döşeme, yat branda yapımı, yelken yapım ve onarımı, koltuk döşeme, otomobil döşeme, mafsallı tente, körüklü tente, çift açılımlı tente, orjinal kamyonet tenteleri, oto örtüleri, kamp çadırları, bahçe şemsiyeleri, fuar açılış tenteleri, karavan tenteleri, reklam brandaları yapılmaktadır. Yapılan tüm işler yerinde görülüp, tespiti yapılarak montajı ve teslimi tamamen firmamıza aittir.

Branda, Tente Sistemleri geniş bir yelpazedir. Sizler için hangi ürünün faydalı olacağına uzman ekiplerimiz tarafından destek alınarak karar vermenizi öneriyoruz.

Firmamız pek çok firma, şahıs, kurum, kuruluş ve iş yerlerine branda, tente, çadır, yat döşeme ve daha birçok konuda başarıyla hizmet vermektedir.

Deniz Branda olarak sektöründe kendisiyle yarışan bir firma olmaktan gurur duyuyoruz...

 

ÇALIŞMA EKİBİMİZ

Size özel fırsat ve özgün tasarımlar için bizimle iletişime geçiniz. İletişim